duben
2022

Dům Blanka 71B

Tento dům o dispozici 5+kk je určený na pozemky ve svahu. Dům doporučujeme umisťovat tam, kde se zahrada domu má nacházet v horní úrovni terénu. Tomu je dům přizpůsoben.

Dům Blanka 71B

Jeho zastavěná plocha činí 96,9 m2 a užitná 127,1 m2. Vstup a kryté parkovací stání pro dva automobily se nachází v 1. NP. Zde nalezneme ložnici, pokoj, velkou koupelnu, samostatné WC, technickou místnost a jelikož víme jak důležité jsou úložné prostory, tak pod schodištěm je na to připravena místnost.

Dům Blanka 71B

Když se vydáme po schodech nahoru, nalezneme zde obývací pokoj s kuchyňským koutem, který umožňuje vstup na zahradu. A dále se v tomto podlaží nachází dva pokoje s koupelnou.

Dům Blanka 71B

Vzhledově se jedná o moderně zpracovanou architekturu, která se hodí všude. Zajímavostí jsou nárožní okna přinášející více světla do interiéru.

Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B Dům Blanka 71B

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.