duben
2020

Dům Lukáš 25

Dnešním přáním mnoha klientů je mít dům, který není typický, přesto ale zapadne do jakéhokoliv terénu a není jeho rušivým elementem. Propojení funkčnosti, designu, přírody a zachování soukromí je stálým tématem. Pokud hledáte bydlení, které nabídne více než ostatní domy, neměl by Vám uniknout dům Lukáš 25.

Dům Lukáš 25

Hravost moderního domu s plochou střechou o zastavené ploše 132,9 m2, půdorysem o rozměrech 17 x 9,3 m a podlahové ploše okolo 109 m2 Vám nabídne propojení s přírodou, netradiční design a přitom komfortní rozvržení dispozice, která nabízí naprosté soukromí. Půdorys domu je tvořen propojením obdélníku.

Dům Lukáš 25

Každý z nich má svou funkci. Srdcem domu, kde pocit harmonie a domácí pohody zajištuje prostorná kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, propojena s přírodou díky proskleným stěnám se tak stává vzdušným, prosvětleným a veselým místem. Podél oken je navržena terasa, která je chráněna přesahem střechy před nepříznivým počasím, či prudkým sluncem.

Dům Lukáš 25

Přesah střechy zároveň zabraňuje přehřívání místnosti. Tento prostor propojuje dětskou část od části rodičů. I přesto je zajištěno naprosté soukromí jak dětí tak rodičů. Západní část dispozice tvoří dětské pokoje s velkými okny, kterými jsou pokoje příjemně prosluněny odpoledním sluncem. Pokoje zároveň od sebe odděluje koupelna s vanou toaletou a dvojumyvadlem.

Dům Lukáš 25

Koupelna je přímo přístupna z obou pokojů. Ve východní části domu se nachází prostorné zádveří s úložnými prostory a toaletou s umyvadlem. Přes kuchyň s obývacím pokojem projdeme do ložnice, orientovanou na jiho-východ s velkými okny a mnoha úložnými prostory. K ložnici patří samostatná koupelna se sprchovým koutem, wc a umyvadlem. Dům Lukáš 25 Vám díky šikovně navržené dispozici zajistí komfort po celý život.

Dům Lukáš 25 Dům Lukáš 25

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.