duben
2020

Dům Katka 41

Dům Katka 41 je vhodný pro mladou rodinu a nebo naopak na užívání si klidného důchodu. Díky velikosti 9m x 8,5m o užitné ploše 62,6m2 a zastavené ploše 76,5m2, je dům nenáročný na údržbu a ponechá vám více volného času. Katka 41 je na první pohled nenápadný domek, který ovšem skrývá jistou netypickost.

Dům Katka 41

Dispozice domu hraje na jednoduchost. Tři pokoje, jedna propojovací chodba, koupelna a samostatná toaleta, více netřeba. Po levé straně domu se nachází koupelna s vanou a sprchovým koutem a vedle ní oddělená toaleta. Po pravé straně vstupní chodby se dostaneme do pokoje, který může sloužit jako dětský pokoj, pokoj pro hosty či pracovna.

Dům Katka 41

Prosluněnost díky velkému francouzskému oknu dodává pokoji pozitivní energii. Další kroky nás vedou do obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Již při prvním pohledu cítíme vyjímečnost prostoru. Poměr prosklených ploch a plných obvodových stěn se zde obrací a okna tahají za delší konec.

Dům Katka 41

Kuchyň ve tvaru L je ukryta za rohem, ale přesto stále v kontaktu s hlavní místností. Jídelní stůl umístěný v proskleném rohu je pak nejskvělejším místem pro posezení u jídla, a tak myšlenky o jezení oběda na gauči u televize u vás nebudou mít šanci vyhrát. Zpět přes obývací pokoj se po pravé straně dostaneme do pěkné ložnice.

Dům Katka 41

Díky logickému rozložení a dvoumetrovému oknu se i normových 12m2 ložnice bude zdát nadstandardních. Ranní vyjití z postele rovnou na prosluněnou terasu bude jen dalším nenápadným atributem výborně řešeného domu. Ať už jste v jakékoliv věkové kategorii, dům Katka 41 Vám umožní spoustu krásných zážitků.

Dům Katka 41 Dům Katka 41 Dům Katka 41 Dům Katka 41 Dům Katka 41 Dům Katka 41 Dům Katka 41

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.