duben
2020

Dům Dominik 35

Dominik 35 je patrový moderní dům s dispozicí 4+kk+G moderního vzhledu. Hmota domu je dána dvěma kvádry, které se do sebe zakusují a vytváří tak elegantní, ale zároveň dynamický celek. Dominantním prvkem vzhledu je velké prosklené nároží, které dodává nejen dostatek světla do obývacího pokoje a pokoje nad ním, ale zároveň umožňuje i velkorysý výhled z interiéru do exteriéru.

Dům Dominik 35

Dispozice je chytře řešena s dostatkem úložných prostor. V přízemí je velký obytný prostor s kuchyňským koutem, který je opticky oddělen od hlavního dění, ale zároveň neztrácí kontakt s obývacím pokojem. Dále jistě potěší i samostatná technická místnost a vstup garáže přímo do zádveří domu.

Dům Dominik 35

V patře je umístěna ložnice a dva dětské pokoje, které jsou propojeny místností, která lze využívat jako šatna, herna, nebo třeba pracovna. Na to vše je uzpůsobena. Samozřejmostí je pak koupelna a samostatné WC. Dům Dominik 35 lze navíc pořídit s rozdílnými řešeními fasády, a hlavně jeho provedení s různě orientovaným celoplošným cihelným obkladem a betonovou stěrkou umístěnou na hmotě garáže dodává domu nádech elegance a moderny.

Dům Dominik 35

Z krytého venkovního závětří se vstupuje do zádveří. Z toho lze vstoupit do garáže s technickou místností, nebo rovnou do schodišťového prostoru, odkud je pak přístup na WC se sprchou a také do hlavní obývací místnosti s kuchyňským koutem. Z tohoto prostoru je také přístupná místnost pro domácí práce, což jistě ocení maminky, které i při práci musí kontrolovat a dohlížet na malé děti.

Dům Dominik 35

Obytná místnost obsahuje dva dominantní prvky. Prosklené rohové okno na jednom konci a krbová kamna na konci druhém. Výhled z tohoto pokoje tedy nikdy nebude nudným. Ve druhém patře je hned u schodiště situována malá, díky schodišti vzdušná chodba, že které se dá dostat do všech místností horního podlaží. Tedy do ložnice s krásným oknem proti posteli, sestavě dvou velkých dětských pokojů se šatnou (nebo hernou, či pracovnou) a v neposlední řadě také do útulné koupelny a na samostatně oddělené WC.

Dům Dominik 35

Jednoduše tvarovaný a elegantní dům Dominik 35 zaujme všechny se zájmem o moderní bydlení. Jeho velkou výhodou je chytře řešená dispozice s garáží na osobní automobil. Samozřejmostí je také dobré propojení interiéru s exteriérem pomocí francouzských oken.

Dům Dominik 35 Dům Dominik 35 Dům Dominik 35 Dům Dominik 35 Dům Dominik 35 Dům Dominik 35 Dům Dominik 35

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.