duben
2020

Dům Blanka 58

Blanka 58 je tradiční dvoupodlažní dům s šikmou sedlovou střechou a dispozicí 5+kk. Díky svým kompaktním rozměrům je dům vhodný i na menší parcely. Jednoduchý obdélníkový půdorys je doplněný o balkon nad vstupem, který je spojený s přístřeškem pro auto.

Dům Blanka 58

Toto řešení umožňuje klidný vstup do domu za jakéhokoliv počasí. Dispozice domu je jasně chytře řešena, takže i na malém půdorysném prostoru dokáže nabídnout velkou obytnou místnost v přízemí a klidné prostorné pokoje v patře domu. Zajímavostí je pak schodiště napojené přímo na obytný prostor, které tak zároveň může tvořit ozdobný prvek celého interiéru. Zatím co spodní podlaží je prosluněno pomocí velkých oken, kterými se dá vstoupit i na terasu, nebo do zahrady, horní podlaží je osvětleno kombinací oken standartních a střešních.

Dům Blanka 58

Vstup do domu je krytý balkónem. Vstupuje se do zádveří, ze kterého je přístup do komory, na WC a do hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem. Ta zabírá velkou část spodního podlaží a má okna orientovaná do tří světových stran s možností vstupu na zahradu. Z obývacího pokoje je nadále přístupný pokoj, nebo pracovna v přízemí a Schodiště do horního podlaží.

Dům Blanka 58

Schodiště ústí do malé chodbičky v patře, která propojuje veškeré místnosti v horním podlaží. To znamená dva dětské pokoje, koupelna a ložnice s vlastním balkónem. Ten je dostatečně prostorný a v letních měsících tak hravě zajistí rozšíření obytné plochy ložnice.

Dům Blanka 58

Tradiční dvoupodlažní dům Blanka 58 za svými stěnami skrývá řadu chytrých řešení a prvků komfortní výbavy, které dokáží zpříjemnit bydlení čtyřčlenné rodině. Dům obsahuje například dvě WC, krb v obývací místnosti, nebo úložné prostory v pokojích i mimo ně. Dům také zaujme jednoduchou plochou a kombinací barev a materiálů na fasádě. Zajímavostí na domě je pak balkón propojený s přístřeškem pro auto, který umožňuje růst popínavé zeleně a s tím spojené začlenění do zahrady.

Dům Blanka 58 Dům Blanka 58 Dům Blanka 58 Dům Blanka 58 Dům Blanka 58 Dům Blanka 58 Dům Blanka 58 Dům Blanka 58

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.