Dům Kristýna 12B

Zub času je neúprosný činitel, který nás neustále nutí postupovat a zlepšovat se tak, abychom dokázali odolat jeho novým výzvám. Toto jednoduché pravidlo platí i pro naše projekty. Jedním takovým je dům Kristýna 12. Ten si díky své oblibě u zákazníků vysloužil inovování v podobě domu Kristýna 12B, který je připraven splnit Vaše nejpřísnější nároky na bydlení při zachování nízkých nákladů na výstavbu a provoz.

Dům Kristýna 12B Dům Kristýna 12B

Tento příjemně jednoduchý bungalov s půdorysem 12,4m x 8,3m, valbovou střechou, dispozicí 4 + kk a užitnou plochou 94,6m2 přináší velkorysé bydlení pro 3 až 4 člennou rodinu.

Dům Kristýna 12B Dům Kristýna 12B Dům Kristýna 12B Dům Kristýna 12B

Základem dispozice jsou komunikační prostory umístěné na ose domu do tvaru kříže. Jsou jimi chodba spojující všechny místnosti domu a naproti sobě umístěny zádveří a technická místnost, které umožňují průchod přes dům přímo na pozemek. Takové řešení umožňuje snadný pohyb po domě, člení dispozici do funkčních celků a zároveň neklade přehnané prostorové nároky na komunikační prostory. Obytné místnosti jsou rozděleny podle účelu na denní a noční prostory.

Dům Kristýna 12B

Denní část domu tvoří obytná místnost s jídelnou spojená s kuchyní do jednoho prostorného celku, kde můžete užívat společné chvíle s rodinou, ale také s početnou návštěvou. Tyto prostory jsou orientovány podél kratší strany domu na jeho východní straně. Spojení obývací místnosti a pozemku je zajištěno francouzskými dvoj okny orientovanými na jih a východ. Osvětlení kuchyňské linky zajistí okno nad ní.

Dům Kristýna 12B Dům Kristýna 12B

Noční část tvoří dva dětské pokoje a ložnice, která je z důvodu akustického komfortu oddělená od dětských pokojů technickou místností. Všechny místnosti určené osobnímu životu členů rodiny jsou prostorné, prosvětlené a spojené se zahradou. Nedílnou součástí domu je i prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC.

Dům Kristýna 12B

Design domu vychází z osvědčených postupů, které kombinuje s kvalitními materiály a proporčním členěním fasády. Právě kombinace materiálů spolu s rozmístěním prosklení propůjčuje domu jeho originální tvář. Jednoduchá hmota je rozdělena obkladem z travertinu tak, aby na ní vynikl rytmus oken, který už v exteriéru napovídá, co se nachází v interiéru. Bílá část domu ohraničuje dětské pokoje, ostatní prostory patří rodičům a společnému životu rodiny. Kompozici fasád doplňuje odklad ze štípaného kamene, který oživuje a doplňuje design domu.

Dům Kristýna 12B Dům Kristýna 12B

Příjemný vzhled, jednoduchý, ale funkční interiér. To jsou ingredience, které dělají z tohoto domu dobrého společníka pro život.

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 4.3.2019.
Aktualizováno: 5.3.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-jaro-2019/dum-kristyna-12b/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.