Dům Rubik 3

Máte rádi jednoduchost, krásu a upřednostňujete čistotu řešení? Možná právě proto Vás dům Rubik 3 okouzlí.

Dům Rubik 3 Dům Rubik 3

Rubik 3 je moderním městským domem, s elegantním a nekomplikovaným vzhledem. Dům je čtvercového půdorysu o rozměrech 9x9m s užitnou plochou 106,4m2 a je navrhnut jako 4+kk.

Dům Rubik 3 Dům Rubik 3

Luxus na vás dýchne už na první pohled při příchodu k domu. Hned po vstupu do domu se přes menší zádveří dostanete do obývacího pokoje, který Vás oslní nekonečným výhledem skrze celo-prosklenou stěnu s výstupem na terasu.

Dům Rubik 3

Obývací pokoj je propojen s jídelnou a od vstupu šikovně schovanou kuchyní. Celý tento prostor je doplňkově osluněn i menšími bočními okny.

Dům Rubik 3

Spodní patro je dále určeno pro rodiče a jejich ložnici, první koupelnu s toaletou a chodbou vedoucí ke schodišti do druhého podlaží. V patře jsou navrženy velké dětské pokoje, kde bylo zásadním požadavkem jejich skvělé přirozené osvětlení. Výsledkem je, že namísto často podkrovních tmavších pokojů pat-ří v tomto domě dětem dva nejhezčí pokoje s úžasným výhledem ven.

Dům Rubik 3

Oba pokoje navíc doplňuje velikánská terasa, kde si mohou děti společně hrát, případně v pozdějším věku relaxovat na čer-stvém vzduchu.

Dům Rubik 3

”Rubik 3 Vás rozhodně svým charakterem a nevšedními přednostmi zaujme.”

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 15.5.2018.
Aktualizováno: 21.5.2018 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-jaro-2018/dum-rubik-3/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.