Dům Lukáš 28

Dům Lukáš 28 na první pohled upoutá pozornost elegantním tvarováním. Dům a kryté stání tvořící zároveň závětří jsou zastřešeny plochou střechou ve tvaru vlny. Celkové rozměry domu 15,45 x 15,45m s obytnou plochou 129m2 a zastavěnou plochou 154,5m2 v sobě ukrývá velmi vzdušnou dispozici 4+kk.

Dům Lukáš 28

Celý vnitřní prostor je koncipován jako volně průchozí, s minimem dveří. Netradiční zádveří s ob-loukovou stěnou navazuje na chodbu se spoustou úložného prostoru ve skříních.

Dům Lukáš 28

Na konci této úzké chodby se místo zdi nachází okno prosvětlující daný prostor. Naproti skříním jsou umístěny koupelna a technická místnost.

Dům Lukáš 28

Zádveří je s obývacím pokojem propojeno prosklenou stěnou a dále se již otevírá nezvyklá volnost obývacího pokoje propojeného s kuchyní, jídelnou a částečně krytou pracovnou. Z hlavního prostoru vedou dveře do všech pokojů.

Dům Lukáš 28 Dům Lukáš 28

Vstup do ložnice vede přes prostornou šatnu, která vytvoří přirozenou zástěnu mezi dveřmi a postelí.

Dům Lukáš 28

K ložnici také patří soukromá koupelna s luxusním sprchovým koutem, wc, bidetem a dvojumyvadlem.

Dům Lukáš 28

Další dveře z obývacího pokoje vedou do útulných dětských pokojů. Každý pokoj má velké okno, které zajišťuje dostatek denního světla pro učení nebo hraní.

Dům Lukáš 28

”Pokud hledáte velmi individuální moderní dům s volnou dispozicí, pak je Lukáš 28 pro Vás ten pravý.”

chci více informací
o domě Dům Lukáš 28

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 15.5.2018.
Aktualizováno: 21.5.2018 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-jaro-2018/dum-lukas-28/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.