Dům Katka 45

V dnešní době je dobré využití prostoru velmi důležité. Dobrá ekonomická situace a stále větší zastavěnost obcí postupně navyšují cenu pozemků. Při stavbě domu se tak kladou stále větší požadavky na jeho správnou velikost. Dům o rozm˜ěrech 10,5m x 8m, užitné ploše 66,9m2, zastavěné ploše 84m2 a dispozici 3kk je tak dnes vhodnou volbou pro mnoho lidí.

Dům Katka 45 Dům Katka 45 Dům Katka 45 Dům Katka 45

Při vchodu do domu nás uvítá zádveří s úložným prostorem a často žádanou technickou místností. Dalšími kroky se dostáváme do obývacího pokoje s kuchyní. První pohled při otevření dveří do místností je skrze francouzské okno do zahrady. Díky principu přímého výhledu se tak prostor stává vzdušněší a příjemnější.

Dům Katka 45

Přes minimální chodbu, která poslouží jako akustická bariéra mezi obývacím pokojem a zbytkem domu, se dostáváme do koupelny, samostatného WC a ostatních pokojů.

Dům Katka 45

I v malé koupelně se při chytrém rozložení dá umístit vše potřebné. Právě to se podařilo v Katce 45, a tak nechybí vana, pračka, skleněný sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem.

Dům Katka 45

Dětský pokoj skýtá mnoho místa pro jednoho obyvatele. Nebude mu chybět úložný prostor ani veliký pracovní stůl, a tak je místnost ideálním zákoutím, kde si dítě může hrát nebo se učit. Hned vedle dětského pokoje je navržena hlavní ložnice domu, která je řešena dohromady s komfortní šatnou. Dětský pokoj i ložnice jsou, jak už bývá zvykem u dobrých dispozic, spojeny se zahradou francouzskými okny.

Dům Katka 45

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 15.5.2018.
Aktualizováno: 21.5.2018 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-jaro-2018/dum-katka-45/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.