Program Dotace - Vaši dotaci Vám v ES připravíme

Podpora ekologickým a úsporným technologiím v Česku dvanáct let zraje a dospěla do stádia “dospělosti”, kdy již dotace jednoduše fungují a mají smysl. Zároveň však je ze dvou důvodů získání dotací stále náročné.

Prvou překážkou je velká administrativní zátěž. Vyřídit dotaci znamená vyčlenit si na tuto hodně času a trpělivosti. Mnoho stavebníků dotaci nevyužije jen proto, že je administrativa této příliš náročná.

Druhým důvodem je zpětné proplácení dotačních peněz. Jinými slovy, nejprve musíte technologie zaplatit a pak až žádat zpětné proplacení, které nikdy není rychlé. A to je druhý důvod, proč vysoké procento lidí tuto možnost úspory nevyužívá.

V ES Vám pomůžeme obě bariéry překonat. Vyřídíme celou administrativu a zaplatíme investici do doby, než přijde dotace státu. Od dubna 2019 spouštíme v ES nový program Dotace, ve kterém Vám účinně pomůžeme dotace vyčerpat. Dotace je nenároková. Tedy vždy podstupujeme riziko, že provedeme mnoho práce a stát již na vyplacení dotací nebude mít peníze. Jsme s Vámi na jedné lodi. Odměnu za naši práci při vyřízení dotace budeme požadovat jen v případě, že dotaci opravdu získáte(1).

(1) Odměna za vyřízení celého balíku dotací bude v roce 2019 30.000 Kč. ES odměnu vyfakturují pouze v případě, že dotace jsou přidělené. Vyjma případu, kdy cestu za dotací z různých důvodů sami zrušíte.

Program Dotace - Vaši dotaci Vám v ES připravíme

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 1.4.2019.
Aktualizováno: 3.4.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/dotace-ktere-zlevni-vas-dum/program-dotace-vasi-dotaci-vam-v-es-pripravime/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.