říjen
2021

Dům Kristýna 54B

Kristýna 54B je přízemní dům 4+kk typu bungalov s chytře vyřešeným půdorysem, který umožňuje téměř libovolnou orientaci na pozemku.

Dům Kristýna 54B

Dispozice domu je přehledná, dobře uspořádaná, výborně prosvětlená, má dostatek úložných prostor, a to vše, aniž by někde zbytečně plýtvala místem. Každý kout tohoto domu má své využití. Samozřejmostí je možnost výstupu do zahrady z jakékoliv obytné místnosti a bonusem je krytá terasa u obývací místnosti, která je díky tvaru kryta i před pohledy kolemjdoucích, nebo sousedů.

Dům Kristýna 54B

Kontakt s vnějším prostředím je tedy u tohoto domu příkladným. Po vstupu do domu je možné uložit věci do šatní skříně, nebo technického koutu a poté pokračovat do chodby s vestavěnými skříněmi, ze které vedou dveře do všech zbylých místností domu.

Dům Kristýna 54B

Dominantním prvkem obývacího pokoje s prostorným kuchyňským koutem je velké rohové okno. Pomocí něho a francouzského okna vedoucího na terasu je obývací pokoj výborně prosluněn ze tří světových stran, ale zároveň poskytuje dostatek soukromí pro obyvatele domu.

Dům Kristýna 54B

Dva dětské pokoje jsou identicky velké a nabízejí dostatek prostoru pro děti. Ložnice rodičů má rovněž jedno rohové okno a samostatný vstup přímo na obytnou terasu. Koupelna a samostatné WC pracují s minimálním prostorem, ale i tak nabídnou dostatek prostoru a potřebnou praktičnost a funkčnost.

Dům Kristýna 54B

Celý dům je koncipován s ohledem na maximální funkčnost na minimální ploše. Hlavními výhodami tohoto domu je jeho malá plocha a s tím spojená možnost výstavby i na menších pozemcích.

Dům Kristýna 54B

Díky možnosti prakticky libovolné orientace je tento přízemní dům vhodný téměř na každou parcelu. Milovníci světla také ocení velká okna a s tím spojenou možnost vyjít z jakéhokoliv pokoje na zahradu, stačí si jen vybrat světovou stranu.

Dům Kristýna 54B

Další výhodou je jednoduchý a čistý moderní vzhled tvořený celistvými plochami obkladu a omítky, který je doplněný o prvek zeleně. Ta v létě příjemně stíní terasu i obývací pokoj a v zimě naopak propouští světelné paprsky do interiéru. Výsledný celek domu působí lehce, moderně, svěže a elegantně.

Dům Kristýna 54B Dům Kristýna 54B Dům Kristýna 54B Dům Kristýna 54B

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.